16 Kasım 2009 Pazartesi

Sıkça Sorunlanlar

1. Lockerz nedir?
Lockerz davetiye sistemi ile tüm dünya çapında üyelerin buluştuğu alışveriş ve eğlenceli bir sosyal ağ sitesidir.Üyeler hemen hemen sitede her yaptığı faaliyetten ödüllendirilir.İsterseniz bir video izleyin, oyun oynayın hatta günlük anket sorusunu cevaplayarak puan kazanın.Lockerz da PTZ kazanmanın 15 farklı yolu bulunacak.

2. Lockerz'da ne satın alınabilir?
Biz en iyi marka ve mağazaların en son çıkan binlerce ürününü çeşitli kategoriler altında topladık. Elektronik cihazlardan, şık giyim aksesuarlarına hatta spor malzemelerine kadar çok geniş ürün yelpazesi mevcut durumda. Lockerz üyelerimize yakında müzik, video gibi ürünleri de sanal ortamda satın almaya imkan kılacak.

3. PTZ ile Lockerz'da ne yapabilirim?
PTZ'yi sadece www.Lockerz.com' da kullanabilirsiniz. PTZ ile ücretsiz ödüllerin dışında piyangolara katılabilir, yardım kuruluşlarına bağışlarda bulunabilirsiniz. Siteye üye olduktan sonra PTZ ile dünya genelindeki markaların inanılmaz indirimlerinden yararlanılabilir, nakliye ücretsizdir, VIP deneyimlerinin yanı sıra ücretsiz ödül ve yardım kuruluşlarına bağışlar PTZ reyonunda.

4. Neden Lockerz'da hediye puanları düşük tutuluyor ?
Bizler, siz üyelerin yardımı ile sitemizi inşa ediyoruz. Bu yüzden PTZ değerleri düşük tutuluyor. 1 Aralık itibariyle hediye ürünler 4 katına çıkacak olsa da PTZ kazanma şansı hala çok etkin birşekilde Lockerz üyelerine sunulacaktır.

5. "More Soon" ne anlama geliyor?
Bizler daha fazla ürünün PTZ Yerinde (PTZ Place) yer alması için çalışıyoruz. Bizler periyodik olarak PTZ Yerinde ürünleri restoklayacağız.

6. Bir daha ki "restok"ta neler olacak?
Sitedeki yüksek trafik sorunlarına rağmen, stok tarihleri önceden ilan edilecek. Ancak sonraki stoklamada ilk önce Z-List üyeleriyle sınırlandırılacak ve Kasım ayı içerisinde olacak. Kasım sonundan önce yine genel kullanıcılar adına bir stoklama daha olacaktır. Bizler stok tarihlerini sadece sitedeki Hallway(Ana Sayfa) da açıklayacağız.

7. Uluslararsı kargolama olacak mı ?
Evet. Vergilendirme ve kanunlar o ülke sorumluluğunda olcak. Harç ve vergi ödeme durumunda kalabilirsiniz. Daha iyi bilgi için bu bağlantıyı kontol edebilirsiniz.http://fedex.com/us/international/irc/profiles/?link=2

8. Kargom bana ne zaman ulaşacak (yani, PTZ yerinden alınan ödül, satın alınan sipariş,Z-List Tshirt'ü)
ABD içine 2 hafta, ABD dışına ise 14-21 gün arası.

9. Kaç hesaba sahip olabilirim ?
Üyenin kişi başı tek hesap hakkı vardır. Ancak bir ev içindeki her kişinin kendine ait hesabı olabilir.

10. Lockerz nasıl para kazanacak ?
Bu sonbahardan başlayarak Lockerz'da ürünleri satın almak mümkün olacaktır. Ama endişe etmenize gerek yok PTZ Yeri daha fazla ürün ve deneyimlere sahne olacak.

11. Lockerz tam anlamıyla ne zaman kullanılacak ?
Lockerz ilk aşamayı başlattı. PTZ Yerinde, ödüller şimdi mevcut durumda. Diğer bileşenler yakın bir zamanda piyasaya sunulmuş olacak. Tam anlamıyla site 1 Aralık itibariyle yayında olmuş olacak.

12. Sitenin maskotu haline gelen Odyss adlı köpeğinin cinsi nedir ?
Soru için teşekkürler! O bir Norwich teriyeridir.

2 yorum:

Adsız dedi ki...

teşekkür ederim sonunda buldum aradığımı

Yiğit dedi ki...

gerçekten çok yardımcı oldu bu site bana teşekkürler lockerzturkiye.blogspot.com ;)

Yorum Gönder